Reklamační řád

Reklamační řád

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží

Výměnu či vrácení zboží (např. při koupi špatné barvy) prosím řešte nejprve písemně prostřednictvím emailové adresy info@art-sense.czObratem se s Vámi spojíme s pokyny k dalšímu postupu viz. níže:

  1. Zboží vracejte bez známek užívání, čisté, pokud možno v původním obalu (i s etiketou identifikující zboží, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím).
  2. Zboží pošlete zpět na provozovnu do čtrnácti (14) dnů od převzetí (do tohoto data musí být zboží doručeno zpět).
  3. Budete-li chtít zboží vyměnit za jiné, odešlete nejdříve na požadované zboží objednávku přes eshop. Pak počkejte na informaci, že je zboží připraveno a odešlete špatně vybrané zboží, které vám zde vyměníme.
  4. Zboží zašlete společně s kupním dokladem (fakturou).
  5. Pokud zboží posíláte zpět, napište reklamační dopis vlastním způsobem popište vadu zboží
  6. Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádí dodavatel).

Při vrácení veškerého objednaného zboží je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vracení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. 

Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, napište na info@art-sense.cz.

Záruka

Záruční doba je dle zákona 24 měsíců od zakoupení zboží. Při zakoupení zboží na IČO, je záruka 12 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení materiálu jeho používáním.

Reklamace

Ačkoliv prodáváme pouze prvotřídní zboží, jako u každého obchodníka se Vám může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na emailu info@art-sense.cz Dohodneme s Vámi další postup. Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám, pokud bude odeslání reklamovaného zboží požadováno. Lhůta po vznesení reklamace je 14 dní. Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování v případě vrácení peněz za zboží provádí dodavatel). Přiložení reklamačního dopisu je podmínkou reklamace a bez něj - nebo informace ve stejném rozsahu. - není společnost Art sense s.r.o. povinna reklamační případ převzít a ten tím bude považován za neoprávněný.